sobota, 22 września 2012

Wersja 1.1 wydanaNowa wersja WikiAdd 1.1 została wydana:

Dodano :
1) Możliwość rozwiązywania captcha typu reCaptcha przez serwis zewnętrzny Deathbycaptcha (http://deathbycaptcha.com/).
2) Obsługa potwierdzeń mailowych, tam gdzie nie udało się zarejestrować bez potwierdzenia, program ponowi próbę na koniec dodawania po potwierdzeniu mailowym. Obsługiwane konta pocztowe i zalecane do użycia z WikiAdd to O2.pl i Wp.pl .
3) Obejście Bad Behavior, program wysyła teraz bardziej naturalne nagłówki i dzięki temu jest trudniej go wykryć (bardziej przypomina normalnego użytkownika).
4) Rozwiązywanie zadań matematycznych przy rejestracji. Program jest w stanie wyszukać pytanie matematyczne przy formularzu rejestracji i je rozwiązać.
5) Max 25 liczba wątków. Jako że czas jednego dodania wydłuża się podczas rozwiązywania captcha przy użyciu Deathbycaptcha, została zwiększona liczba wątków aby zapewnić szybkie postowanie.
6) Zmiana generatora licencji, przy aktualizacji do nowej wersji trzeba jeszcze raz wygenerować kod licencji nowym migratorem który przesyłam na maila.
7) Poprawiono wykrywanie czy faktycznie profil został wyedytowany, dzięki temu jest o wiele mniej fałszywie pokazanych przez program dodań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz